Vochtbeheersing tegen 2022 deel 1
- 2 juni 2022
- 09:00 to 12:00
- Bij u thuis
Omschrijving
ONLINE OPLEIDING
Iedereen krijgt er wel mee te maken. Vocht- en condensatieproblemen komen zeer veel voor. Deze problemen herkennen en aanpakken blijkt vaak een struikelblok. Toch is het minder moeilijk dan het lijkt. Het is belangrijk dat de juiste diagnose gesteld wordt zodat het probleem bij de wortel aangepakt kan worden.
In deze opleiding leer je de verschillende mogelijke oorzaken van een vochtprobleem. Verscheidene methoden om de oorzaak van zo’n vochtprobleem te achterhalen worden uitgebreid behandeld. Ook de juiste oplossingen voor elk probleem komen aan bod.
Deze opleiding richt zich tot professionals uit de vastgoed en bouw zoals aannemers, architecten, deskundigen, bouweigenaars, syndici en tot hoofden en medewerkers van besturen, zorginstellingen, culturele instellingen, sociale huisvestiging, non-profitorganisaties en verantwoordelijke voor het gebouwenpatrimonium.
Deze opleiding wordt georganiseerd door Bouwprofs
- 9:00 — 11:00
Kleine bouwfysica, normen, vaststellingen, verbanden leggen - 11:00 — 12:00
Dampdruk en dampspanning, vocht na isolatie, spouwmuurcondensatie